Areál Bedřichovka

 

 

 

Zimní turistika

 

Běžecké tratě

Upravované běžecké tratě....

.

.

.

.... - malá mapa

.... - velká mapa

Výchozí místa udržovaných tras:
Deštné v O.h.: louka naproti benzínové čerpací stanici v nadmořské výšce 640 m.n.m.; pláň za hotelem Atea (660 m.n.m.). K parkování doporučujeme nově zřizovanou zimní parkovací plochu za hotelem Atea.
Olešnice v O.h.: Hotel a lyžařský areál Čihalka (740 m.n.m.); bývalá hájovna v Ruském údolí (660 m.n.m.). K parkování v Olešnici doporučujeme udržovanou odstavnou plochu vlevo od silnice asi 300 metrů po průjezdu náměstím, případně lze s dobrým zimním vybavením auta vyjet do oblastí Čihalky a tady zaparkovat.
Výstup k udržované trase je možný také od chaty Juráška nejprve po sjezdovce místního vleku a poté lesním průsekem po červené turistické značce. Na asi kilometrové vzdálenosti tu bude svým skútrem projíždět stopu provozovatel Jurášky.
Sedloňov: rozcestí za kostelem při silnici k Olešnicí (660 m.n.m.); autobusová zastávka v horním Sedloňově (690 m.n.m.). Zaparkovat můžete nejlépe v centru obce v okolí budovy obecního úřadu, někdy bývá vyhrnuta parkovací plocha pohlíž zmiňovaného rozcestí za kostelem. Vzdálenost od centrálního parkoviště k nástupnímu místu trasy v horním Sedloňově činí asi jeden kilometr.

Ski areál Deštné v OH

Ski areál Deštné v OH....

....

....

....

....

.... - více info najdete http://www.sportprofi.cz/

 

Ski centrum Říčky

Ski centrum Říčky.

.

.

.

.

.... - více info najdete http://www.skiricky.cz/

 

 

 
Areál Bedřichovka, Orlické Záhoří, okr. Rychnov n. Kněžnou, 517 64, +420 775 346 832, info@bedrichovka.cz
SKI servis +420 603 518 498
© Mazi 2005-2020
Servery.cz